Könyvelő

Munkavégzés helye

Kaposvár Somogy Magyarország

Adminisztráció/ügyintézés, Pénzügy/kontrolling, mérlegképes könyvelő állás

Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Könyvelő állásodat Somogy megyében!

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

  • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása

  • Számviteli beszámoló elkészítése

  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálat során

  • Bevallások készítése

  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel

  • Pénzügyi és egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárás:

  • KULCS-SOFT PROGRAM kezelése

  • Legalább 2 év könyvelési tapasztalat

  • Erős MS office ismeretek

Előny:

Bér és tb ügyintéző adótanácsadó közgazdász végzettség.

Amivel a partnerünk meghálálja az Ön munkáját:

  • Hosszútávú munkalehetőséggel

  • Változatos feladatokkal

  • Segítőkész, összetartó csapattal

  • Határozatlan idejű szerződéssel

  • Szakmai fejlődés lehetőséggel

  • Home office lehetőséggel

Munkavégzés helye: Somogy megye, Kaposvár

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig (8:00 - 16:30 óráig)

Ha felkeltettük az érdeklődését, akkor arra biztatjuk, hogy küldje el nekünk  az önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Kapcsolattartó

Giczi Kristóf

Mail Call