Gyártástámogató mérnök

Munkavégzés helye

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Cégvezetés/menedzsment, Adminisztráció/ügyintézés, Mérnök/minőségbiztosítás

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
5+ év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Gyártástámogató mérnök állásodat Bács-Kiskun megyében!

Kedvező kultúrával és stabil háttérrel rendelkező multinacionális autóipari partnerünk meghatározó beszállítója a legnagyobb autógyártóknak. Kecskeméti csapatába keresünk Gyártástámogató mérnök  munkatársat.

Az alábbi feladatokban számítanak rá:

  • Hatékonyság és folyamatfejlesztés.

  • Anyagellátás-tervezés.

  • Összeszerelési idő meghatározása (MTM).

  • Gyártási megvalósíthatósági elemzés új termékekre.

  • Új termékek indítása (Autocad).

  • Gyártási műveletek számítógépes szimulációinak elvégzése.

  • A termék- és folyamat alternatívák költségelemzésének elvégzése.

  • Berendezés gyártására vonatkozó specifikációk meghatározása, javaslattétel a berendezések beszerzésére

  • Munkautasítások elkészítése és frissítése.

  • Gyártási eszköztár szabványosítása és megvalósítás.

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (preferáltan gépészmérnök).

  • Legalább 5 éves autóipari tapasztalat.

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

  • Auditokon való részvétel

Juttatások:

  • Korrekt, ösztönző bér megegyezés szerint

  • Cafeteria /br. 30000 Ft havonta/

  • Bejárás támogatása

  • 13.havi fizetés

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését , küldje el részünkre angol és magyar nyelvű önéletrajzát!

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!