Betanított munkalehetőség

Munkavégzés helye

Tamási Tolna Magyarország

Fizikai munka, Termelés

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Nyelvismeret
Magyar
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Betanított munkalehetőség állásodat Tolna megyében!

Most egy igazi csemegét kínálunk: egy közismert prémium kategóriás bacon-t gyártó húsüzembe keresünk csomagolókat, betanított munkakörbe. Férfiak és hölgyek jelentkezését is egyaránt várjuk!

Feladataid egyszerűek lesznek:

Szalagon érkező termékek...

  • Előkészítése

  • Csomagolása

  • Alapanyagok pakolása

Várunk, ha tisztán dolgozol, bírod a hűvöset (azért megfagyni nem lehet, mert munkaruhát adunk). A munkavégzés 3 műszakban történik, de van lehetőség hétvégén is dolgozni, természetesen bérpótlékkal.

Mindezekért cserébe korrekt, pontosan érkező fizetést valamint minden nap melegétkezést biztosít.

Mi kell ahhoz, hogy munkába tudjak állni?

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Részvétel egy kiválasztási napon, Tamásiban

  • Üzemorvosi igazolás

  • Negatív tüdőszűrő lelet, melyeket a munkába állás előtt szükséges bemutatni

A munkába járásban segítünk Neked!

  • Somogy, Tolna, Baranya számos településén fel tudsz szállni ingyenes, céges járatainkra. Többek közt: Kaposvár, Dombóvár, Sásd, Simontornya… A pontos megállókért és a további településekért keresd kollégánkat telefonon, vagy email-ben.

    Igény esetén ingyenes szálláslehetőséget is tudunk biztosítani.

Munkádat ezzel háláljuk meg:

  • Fix alap bér + juttatások

  • Műszakpótlék 18 órától 30%
  • Jelenléti prémium juttatás
  • Cafetéria - SZÉP kártya juttatás
  • Hétvégi munkavégzésre van lehetőség, ahol 50%-os bérpótlékot fizetünk
  • Szakmai prémium és teljesítménybónusz

  • Minden műszakban biztosítunk ingyenes melegétkeztetést

  • Igény szerint a dolgozók gyerekeinek ingyenes bölcsőde ( 3 év alatti gyermek esetén) és szünetekben táboroztatás

Amit a munkaidőről tudni kell:

8 órás műszakok vannak, amiből fél óra szünet, 3 műszakos munkavégzés

           délelőtt: 07:00-15:00

           délután: 15:00-23:00

           éjszaka: 23:00-07:00

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a követelményeknek, küldd el önéletrajzod a nagy.miklos@viapan.hu e-mail címre vagy a "Jelentkezés az állásra" gombra, és ezt követően kollégánk felveszi Veled a kapcsolatot. Kérdés esetén érdeklődj a

+36 20 345 3153 -as telefonszámon, kollégánk szívesen válaszol esetleges kérdéseidre.

Kapcsolattartó

Nagy Miklós

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!