Betanított kézi csomagoló

Munkavégzés helye

Sárvár Vas Magyarország

Fizikai munka, Egyéb, Betanított munka

Minimum végzettség
8 általános
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Betanított kézi csomagoló állásodat Vas megyében!

Sárvári partnerünkhöz keresünk munkavállalókat, szállással, ingyenes buszjárattal több útvonalon!

A következő feladatok várnak rád:

Baromfi termékeket kell pakolni, válogatni, lemérni, habtálcába helyezni és csomagolni

A munkába állás feltétele:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • 1 évnél nem régebbi tüdőszűrő vizsgálat, és negatív eredmény

  • orvosi alkalmassági vizsgálat (beszerzésében segítünk)

  • jó kézügyesség, pontos, precíz, megbízható munkavégzés

  • húsfeldolgozói tapasztalat előny, de nem feltétel

Munkádat ezzel háláljuk meg:

  • 1 műszakos munkarend (5:40 - 14:40)

  • Bérezés: 12.000Ft/nap, plusz teljesítménypótlék, túlóra lehetőség 100%-os pótlékkal

  • Napi bejelentés, folyamatos és alkalomszerű munkavégzés lehetősége megbeszélés szerint

  • Szállás lehetőség a telephelyhez közel

  • Céges buszjárat Zalaegerszegről és környékéről, Sümegről, Pápáról, Celldömölkről

  • A fizetésedet minden héten szerdán utaljuk.

  • A munkába járásban segítünk, hiszen ingyenes buszjáratokat indítunk több útvonalon.

  • Húsipari termékeket ottani dolgozóként kedvezményes áron megvásárolhatod.

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Így jelentkezz erre az állásra:

Ha az olvasottak felkeltették az érdeklődésed, és a leírásból magadra ismertél, akkor Jelentkezz!

Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor kollégánk a +36 20 516 89 11-as telefonszámon várja hívásodat hétfőtől-péntekig 8:00 és 16:00 óra között.

Kapcsolattartó

Koós Melinda

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!