Jobs in Zala county

Unskilled worker jobs in Zala county

City
Experience
Work experience

Refine results

Choose
City
Choose
Experience
Choose
Choose
Language skills

6 jobs

Sofőr - Áruterítő

Zala

Sofőr-áruterítő munkatársat keresünk szentgyörgyvári partnerünkhöz.

Other , Unskilled worker , ,

Bolti kisegítő lehetőség

Zalaegerszeg Zala

Pékségben bolti kisegítő munkakör nyugdíjasoknak Zalaegerszegen

Other , Unskilled worker

Élelmiszeripari csomagoló

Élelmiszeripari partnerünk keres csomagoló munkakörbe nyugdíjas munkavállalókat!

Skilled worker , Other , Unskilled worker

Betanított címkéző, csomagoló

Zalaegerszeg Zala Magyarország

Megnövekedett bérezéssel vár téged is letenyei partnerünk címkéző, csomagoló álláskörbe, ingyenes céges buszjárattal!

Operátor - alkalmi munka

Gellénháza Zala Magyarország

Műanyag fröccsöntéssel foglakozó partnerünk számára keresünk operátor pozícióba munkatársakat. Alkalmi munka Gellénházán középfokú végzettséggel.

Other , Unskilled worker , Manufacturing