Toborzási asszisztens

Place of work

Rácalmás Fejér Magyarország

Secretary/assistance, HR

Minimum level of education
B.Sc. degree
Expected experience
Fresh graduate
Contract
Full-time

Find your new Toborzási asszisztens job in Fejér county!

Toborzási területre keresünk asszisztens kollégát diplomával és magabiztos angol nyelvtudással.

Partnerünk nemzetközileg elismert, gumiabroncs gyártással foglalkozik Rácalmáson.

Ingyenes szálláslehetőséget tud biztosítani, illetve nyitott a pályakezdők fogadására is!

A pozícióhoz tartozó feladatkör:

  • Szellemi állomány toborzása, kiválasztása
  • Állásinterjúk szervezése, megtartása
  • Adatbázis feltöltése és naprakészen tartása
  • Új toborzási lehetőségek felkutatása, beintegrálása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Befejezett felsőfokú végzettség (gazdasági vagy külkereskedelmi)
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség

Miket nyújt Számodra a lehetőség?

  • Stabil, biztos, hosszútávú munkalehetőséget
  • Versenyképes juttatási csomagot/alapbér+Cafeteria: nettó 200.000 Ft/ év,Étkezés támogatás: nettó 16,500 ft/ hó,céges buszjárat/
  • Fejlődési lehetőséget.

Jelentkezni önéletrajzzal lehet, kolleganőnk Ildikó fog visszajelezni a részletekkel és a kiválasztási folyamattal kapcsolatban a 06202504684-es telefonszámról.

Contact person

Szőlősi Ildikó

Don't have a resume yet? We help you!