Termeléstámogató technikus

Place of work

Pécs Baranya Magyarország

Technician/skilled worker, Manufacturing

Minimum level of education
Skilled worker
Expected experience
2 years
Contract
Full-time

Find your new Termeléstámogató technikus job in Baranya county!

Kiemelt Partnerünk részére keresünk technikus kollégát csapatbővülés miatt.

A feladatok

  • Termelési gépek beállítása, átszerszámozása

  • A gépek tesztelése, kisebb karbantartási feladatok elvégzése

  • Probléma esetén első szintű hibaelhárítás

Ami szükséges a munka betöltéséhez

  • Műszerész / autószerelő / technikus végzettség - de ha csak tapasztalatot hozol, akkor sem zárunk ki a kiválasztási folyamatból, tegyél egy próbát!

  • 2-3 év szakmai tapasztalat

  • 3 műszak vállalása (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)

  • LCD kijelzős gépek ismerete

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Előny: minimális PLC programozási ismeretek

Amit kínálunk

  • Hosszútávú lehetőség egy stabil hátterű cégnél

  • Határozatlan idejű szerződés

  • Munkaruha

  • Cafeteria

  • Éves bónusz

  • Műszakpótlék

  • Céges buszjárat

Contact person

Pecze Bianka

Don't have a resume yet? We help you!