Szakmai kivitelező munkatárs (szigetelés telepítés)

Place of work

Gyál, Pest Magyarország

Skilled worker, Unskilled worker

Minimum level of education
Skilled worker
Expected experience
Fresh graduate
Contract
Daily employment contract
Wage
2.200 - 2.200 / Hour

Find your new Szakmai kivitelező munkatárs (szigetelés telepítés) job in Pest county!

Tudtad, hogy Magyarországon gyártják a világ legnagyobb egybefüggő vízszigetelő fóliáit? Csatlakozz gyáli partnerünk telepítő csapatához és dolgozz velük országosan egy nem mindennapi feladat részeseként!

Ezek lesznek a feladataid:

  • geotextília, geomembrán méretre gyártása, hegesztése
  • megrendelések csomagolása és kiadása
  • szigetelőfólia telepítése országszerte kül- és beltéren
  • esővízgyűjtők szigetelése

Ezekre lesz szükség a munkádhoz:

  • legalább 8 általános
  • műszaki beállítottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • lakhelyed lehetőleg Gyál (max. 35 km-es vonzáskörzete) közelében legyen
  • ne rettenj meg a fizikai munkától és a szabadban történő munkavégzéstől
  • a rád osztott feladatokat pontosan és megbízhatóan lásd el

Mindenképp előnyödre válik:

  • középfokú vagy szakmunkás végzettség
  • gépkezelői jogosítvány
  • kreativitás
  • kiváló problémamegoldó készség

Amit nyújtani tudunk:

  • egyszerűsített foglalkoztatásban történő munkavégzés
  • bérezés: nettó 2.200 Ft/óra
  • családias légkör és csapatmunka
  • folyamatos, hosszú távú lehetőség
  • betanítási, képzési lehetőségek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kattints a "Jelentkezés" gombra, és kollégánk felveszi Veled a kapcsolatot a megadott elérhetőségeden!

Contact person

Moravcsik Norbert

Don't have a resume yet? We help you!