Raktárvezető

Place of work

Kaposvár Somogy

Procurement/logistics,

Minimum level of education
Secondary school
Expected experience
3 years
Contract
Full-time

Find your new Raktárvezető job in Somogy county!

munkatársat keresünk

kaposvári partnercégünkhöz!

Ezek lesznek az új kolléga feladatai:

  • a gyártott termékek útjának megfelelő biztosítása a raktárkészletig, ennek pontos nyomonkövetése

  • a készletgazdálkodás, a betárolás, a raktározási folyamatok felügyelete

  • komissiózás és kiszállítás koordinálása

  • auditokra való felkészülés

Az ideális jelölt rendelkezik a következőkkel:

  • legalább középszintű végzettség logisztika, szállítmányozás vagy készletgazdálkodás területén

  • néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • határozott, fejlődésre nyitott, kommunikatív, együttműködő személyiség

Mit ajánlunk a munkájáért cserébe?

  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések

  • nyitott vezetői hozzáállás a saját ötletekre, fejlesztési javaslatokra

  • kiemelt bérezés és juttatási csomag

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát az "önéletrajz feltöltése" gombra kattintva!

Contact person

Csonkáné Nagy Zsófia

Don't have a resume yet? We help you!