Pácoló

Place of work

Somogy Magyarország

Skilled worker, Unskilled worker,

Minimum level of education
Secondary school
Expected experience
Fresh graduate
Contract
Full-time

Find your new Pácoló job in Somogy county!

Feladatok:

  • A feldolgozó üzembe beérkező anyagok önállóan történő minőségi és mennyiségi átvétele.
  •  A páclé keveréshez szükséges anyagok önállóan norma szerinti és pontos kimérése, páclé keverés.
  • Pácoló berendezések a pácolási programok technológiai utasításnak megfelelő beállítása.
  • A számítógépes rendszerben a napi pácolások dokumentálása.

Elvárások:

  • Középiskolai érettségi
  • Jó fizikum
  • Számolási készség
  • Műszakos munkarend vállalása

Ajánlat:

  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Külföldi tulajdonú, biztos hátterű cég
  • Napi egyszeri meleg étkezés
  • Havi munkabér kifizetés

Kérjük, jelentkezésedhez csatold fényképes önéletrajzodat!

Contact person

Gerencsér János

Don't have a resume yet? We help you!