Összeszerelő operátor

Place of work

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Skilled worker

Minimum level of education
Primary school
Expected experience
Fresh graduate
Contract
Full-time
Wage
- / Hour
bruttó

Find your new Összeszerelő operátor job in Bács-Kiskun county!

Dolgozz Kecskeméten akár azonnali kezdéssel!

Személygépkocsik lökhárítóit gyártó kecskeméti partnercégünk gépkezelő és összeszerelő pozícióba keres férfi és női munkavállalókat, már 8 általános iskolai végzettséggel is!

Feladatok:

-lökhárítók összeszerelése

-fröccsöntő gépek kezelése

-gyártósori munkák elvégzése

Amit kínálunk:

- Órabér: br 2000ft+juttatások

- kulturált munkakörülmények

- Hosszútávú munkalehetőség

A munkarend 3 műszakos: 06:00-14:00 óra, 14:00-22:00 óra, valamint 22:00-06:00 óra között váltakozik.

Ingyenes buszjáratokkal: Szabadszállás, Fülöpháza, Hetényegyháza, Kerekegyháza, Orgovány, Ágasegyháza, Ballószög, Kadafalva, Tiszakécske, Szentkirály, Cserkeszőlő, Szelevény, Csépa, Tiszaug, Tiszasas, Tőserdő, Kiskunfélegyháza, Fülöpjakab, Jakabszállás,Nagykőrös

Contact person

Szöllősi Gábor

Don't have a resume yet? We help you!