Műanyagipari mérnök

Place of work

Kaposvár, Somogy Magyarország

Manufacturing, , hrsoftware.category.2230

Find your new Műanyagipari mérnök job in Somogy county!

Partnercégünk a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Az általuk előállított termék mások biztonságát szolgálja, akár atomerőművekben vagy olaj fúrótornyokban is használják biztosító betéteiket világszerte. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Feladatok:

  • Részt veszel a műanyagipari projekt indításában szakmai oldalról.
  • Feladatod lesz a műanyagipariterület kialakításának megtervezése és a gépbeszerzések után a gyártás szakmai támogatása.
  • Technológussal szorosan együttműködve támogatod a gyártócella felépülését.
  • A projektcsapattal közösen felügyeled a tervezett határidők betartását.
  • Te felelsz a hatékonysági hiányosságok azonosításáért és elemzéséért.
  • Részt veszel a műszaki kérdések megválaszolásában,a műszaki tervdokumentációk és tartalmak előkészítésében és ellenőrzésében.
  • Te felelsz az adatok kezeléséért és feltöltéséért a vállalatirányítási rendszerbe.

Elvárások:

  • Műanyag fröccsöntés technológiai ismeretekre már szert tettél, abban több éves, senior szintű gyakorlattal rendelkezel.  Ha rendelkezel felsőfokú mérnöki végzettséggel (műanyagipari mérnök, gépészmérnök)
  • Rendelkezel kommunikáció szintű angol nyelvtudással.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office).
  • Van B kategóriás jogosítványod és szívesen utazol, ha szükséges.
  • Szereted precízen és pontosan végezni a munkád és nem rettensz meg ha döntéseket kell hoznod.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességgel rendelkezel, magabiztos és megoldás orientált személyiség vagy, valamint strukturált gondolkodásmód, rendszer- és projektszemlélet jellemez.
  • Csapatjátékos attitűddel rendelkezel.

Ajánlat:

  • Átlag feletti alapbér + havi bónusz.
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 25.000 Ft + a bér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.
  • Év végén 13. havi fizetés, ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.
  • Minden hónap 5. napján fizetés.
  • Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően.
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat,
  • Évente 2 alkalommal leállás, nyáron 1 hét, illetve télen az ünnepek alatt sem kell dolgoznod, így biztos, hogy lesz időd a pihenésre, előre tudsz tervezni a szabadságoddal.

A jelentkezésed után kollégánk felveszi veled a kapcsolatot és megbeszélitek a részleteket.

Contact person

Giczi Kristóf

Don't have a resume yet? We help you!