Minőségbiztosítási mérnök

Place of work

Rácalmás Fejér Magyarország

Administration/assistance, Engineering/quality, Manufacturing

Minimum level of education
B.Sc. degree
Expected experience
2 years
Contract
Full-time

Find your new Minőségbiztosítási mérnök job in Fejér county!

 Ha szeretnéd felhasználni és kamatoztatni szaktudásodat egy nagy multinacionális vállalatnál, akkor egy izgalmas lehetőséget kínálunk Neked. Gumiabroncsok gyártásában világszinten az élen álló, Dunaújváros melletti (rácalmási) céghez keressük új munkatársukat  Minőségbiztosítási  mérnök pozícióba.

Az új munkatárs leendő feladatai:

  •   Minőségügyi kapcsolattartás vevőkkel, társosztályokkal, fejlesztőkkel.
  •   Termékjóváhagyás és a kapcsolódó folyamatok koordinálása, lebonyolítása   .
  •   Reklamációk kezelése - fogadás, jelentés készítése, korrektív intézkedések felügyelete.
  •   Vevői auditok lebonyolítása.

Pozícióhoz tartozó főbb elvárások:

  • OE követelmények (CSR, PPAP/APQP); 8D ismeret
  • Felsőfokú végzettség (Műszaki szakirány)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Minőségirányítási Szakmérnök végzettség
  • Auditori ismeretek (IATF, VDA 6.3)

Előny:

  • Releváns szakmai tapasztalat hasonló területen
  • SAP ismerete

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes, ösztönző bérezést
  • Évi nettó 200.000Ft cafeteriát
  • Havi 16500Ft étkezési támogatást
  • Fix munkaidő (08:00-16:40, péntekenként 08:00-15:50)
  • Utazási támogatást (ingyenes céges buszjáratok és gépkocsival való bejárás egyaránt)
  • Igény esetén térítésmentes szállás egy minden igényt kielégítő 3*-os apartman szállóban, sportolási és szabadidős lehetőségekkel

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a követelményeknek, küldd el önéletrajzodés ezt követően kollégánk felveszi Veled a kapcsolatot.

Kérdés esetén érdeklődj a06-20/2504684-es telefonszámon, kolleganőnk Ildi szívesen válaszol esetleges kérdéseidre.

Contact person

Szőlősi Ildikó

Don't have a resume yet? We help you!