Logisztikus

Place of work

Marcali Somogy Magyarország

Procurement/logistics

Find your new Logisztikus job in Somogy county!

Partnercégünk egy olyan vállalat, amely a tradíciót és az értékeket a műszaki fejlődéssel és az innovációval összhangban egyesíti. A cég 1970 óta áll partnerei rendelkezésére.

Feladatok:

  • vevői igények fogadása
  • a fogadott igények kiértékelése alapanyag elérhetőség és gyártókapacitás vizsgálat alapján
  • a megvizsgált igények kiértékelése alapján közép távú gyártási tervek összeállítása
  • rövid és hosszú távú vevői igények ERP rendszerbe töltése
  • gyártási rendelések kiadása (ERP) a termelési szervezet felé
  • vevői igények visszaigazolása
  • vevővel történő egyeztetés lefolytatása alapanyag elérhetőségi és gyártókapacitás problémák esetén
  •  elkészült gyártások készre jelentése
  • vevői igények alapján szállítási tervek összeállítása és kommunikálása a raktári szervezet és a fuvarszervező kollégák felé
  • késztermék kiszállítások adminisztratív feladatainak ellátása (szállítólevél, CMR kiállítása, ADR fuvarokmány töltése, készáru számla kiállítása)
  • termeléslogisztikához kapcsolódó könyvelési feladatok ellátása, időszakos leltározási feladatok koordinálása
  • alapanyag kifutások kezelése ERP rendszerben

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • középfokú végzettség

Ajánlat:

  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Kiváló tapasztalat szerzési lehetőség

A jelentkezésed után felvesszük a kapcsolatot és megbeszéljük a részleteket!

Contact person

Giczi Kristóf

Don't have a resume yet? We help you!