Logisztikai asszisztens

Place of work

Budapest Magyarország

Minimum level of education
Secondary school
Expected experience
2 years
Contract
Full-time

Find your new Logisztikai asszisztens job in Budapest!

Mezőgazdasági gépek értékesítésével, illetve termény kereskedelemmel foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat

Logisztikai asszisztensi

pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

  • A szállítások során tenderezteti, majd kiválasztja a megfelelő fuvarozó partnert, elkészíti a fuvarmegrendeléseket, nyomon követi a szállításokat  (TIMOCOM használat)
  • Szorosan együtt működik az Ukrán társirodával, követi a tendereket.
  • Karbantartja a szállítói és fuvarozói adatbázist, kapcsolatot tart és ápol
  • Támogatja a cég valamennyi tevékenységével összefüggő adminisztrációt gép/ alkatrész logisztika, cukor értékesítés / logisztika
  • EKÁER regisztrációkat végez
  • Értékesítések során kapcsolattartás új potenciális partnerekkel, értékesítés támogatása új partnerek felkutatása.
  • Ellenőrzi a beérkező számlákat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás szóban írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Word, Excel, internet alkalmazások),
  • Képesség a csapatmunkára
  • Precíz munkavégzés
  • Talpraesett, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolattartó képesség.

Előny:

  • Értékesítési tapasztalat
  • Logisztikai tapasztalat, fuvarszervezésben való jártasság (túlméretes)

Amit ajánlunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Telefon, laptop,
  • Fiatal, dinamikus, összetartó csapat,
  • Kihívás, fejlődési lehetőség,
  • Családias hangulat.

Amennyiben szeretnél részese lenni partnerünk történetének, akkor ne habozz! :)

Várjuk jelentkezésedet, szakmai önéletrajzod csatolásával!

Contact person

Gerendás Szabolcs

Mail

Don't have a resume yet? We help you!