HR generalista

Place of work

Tolna Magyarország

HR

Minimum level of education
B.Sc. degree
Expected experience
2 years
Contract
Full-time

Find your new HR generalista job in Tolna county!

HR generalistát keresünk egy Tolna megyei céghez. Mára már több mint 400 fős létszámukat, egyedi gyártási technológiájukat és nemzetközi jelenlétüket szeretnék erősíteni HR oldalról is, ezért is szeretnénk egy jó szakembert találni nekik.

A vállalat mindennapja cseppet sem mondható unalmasnak, a feladatok között olyanokra lehet számítani, mint:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű ellátása, valamint az ezzel kapcsolatos nyilvántartások vezetése

  • A leghatékonyabb toborzási csatornák felkutatása és alkalmazása.

  • Képzések tervezése, szervezése és adminisztrációja

  • Részvétel különböző HR projektekben

  • Digitális rendszerek bevezetése

  • Dolgozói és külső kommunikációval kapcsolatos feladatok

  • Napi/heti/havi riportok, kimutatások készítése

Milyen kollégát keresünk?

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik - előnyösen HR / közgazdasági területen

  • Van már legalább 2-3 éves HR tapasztalata

  • Magabiztosan kommunikál angolul – merj megszólalni, tudj válaszolni egy e-mailre, értsd meg, ha kér tőled valamit egy angol kollégád

  • Erős ismeretei vannak MS Office programok terén

  • Van B kategóriás jogosítványa

Mire számíts?

  • Változatos mindennapokra francia nagyvállalati környezetben, egy összetartó HR csapat tagjaként

  • Megállapodás szerinti bérezés

  • Negyedéves prémium, éves bónusz

  • Betekintés az egészen különleges gyártási folyamatokba

  • Határozatlan idejű munkaszerződés

  • Céges eszközök

  • Felelősségteljes munkakör

  • Folyamatosan fejlődő, stabil munkahely

Ha tetszik a felvázolt munkakör, Zsófia az internet túlsó végén várja az önéletrajzod. :)

Contact person

Fenyősi Zsófia

Don't have a resume yet? We help you!