HR business partner

Place of work

Kecskemét Bács-Kiskun

HR

Minimum level of education
B.Sc. degree
Expected experience
2 years

Find your new HR business partner job in Bács-Kiskun county!

Biztonság-stabilitás-fejlődés-kiszámíthatóság, ezeket keresed a jelenlegi élethelyzetedben?

Mindemellett fontos számodra a jó csapat-összetartás-támogatás-megbecsülés és szakmai kihívások megléte?

Angolul kiválóan kommunikálsz és az Excelt is magabiztosan kezeled?

Akkor  nemzetközi partnerünk bővülő HR csapatába TÉGED keresünk:

HR BUSINESS PARTNER pozícióba

Milyen fő feladatokra számíthatsz?

  • Toborzási, kiválasztási folyamatok koordinálása (fizikai és szellemi szinten),
  • Belső fejlesztési, oktatási, előléptetési rendszer támogatása (belső fejlesztések, oktatások).
  • HR kontrolling feladatokban való aktív részvétel
  • HR kommunikációs feladatok ellátása, (intranet, social media platformok kezelése)
  • HR fejlesztési projektek önálló vezetése, amelyek a munkavállalói elégedettség, folyamatfejlesztés, vagy új szoftverek bevezetését foglalják magukba
  • Oktatás fejlesztése, valamint belső oktatási folyamatok koordinálása
  • Digitalizáció, valamint Excel alapú fejlesztések bevezetésének a koordinálása
  • Külföldi munkavállalók integrációjának támogatása

Egyéb várható (rész) feladatok:

  • Toborzási- és kiválasztási projektek teljes körű irányítása, új kollégák beléptetése, beilleszkedésük segítése
  • A teljesítményértékelési rendszer működtetése
  • Bérszámfejtés támogatása
  • Partnerekkel, munkavállalókkal, szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • HR rendszerek működtetése, riportok, elemzések készítése
  • Munkavédelemmel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • HR folyamatok és belső szabályzatok folyamatos fejlesztése

Mi szükséges a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú releváns végzettség (preferáltan HR irányban).
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt!
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Haladó szintű Excel tudás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, proaktivitás, teammunkára való alkalmasság

Amit a munkádért cserébe nyújtani tudunk:

  • Stabil, hosszú távú, válságálló munkahelyet
  • Korrekt, piaci szinten versenyképes alapbért + vonzó juttatási csomagot
  • Évente elérhető (kb.2 havi) bónuszt
  • Rugalmas, jól tervezhető irodai munkarendet
  • Támogató, szakmailag inspiráló és fejlődésre lehetőséget adó munkahelyi közeget

Amennyiben érdekel a lehetőség, küldd el szakmai önéletrajzodat a palfi.anna@viapan.hu email címre és tájékoztatlak a részletekről!

Contact person

Pálfi Anna

Don't have a resume yet? We help you!