Gépbeállító

Place of work

Siófok Somogy Magyarország

Skilled worker, Technician/skilled worker, Manufacturing,

Contract
Full-time
Wage
272.000 - 290.000 / Month

Find your new Gépbeállító job in Somogy county!

Feladatok:

  • fröccsöntő üzemi és tisztatéri gépek karbantartása
  • szerszámcserék elvégzése
  • hibák javítása
  • gyártásváltások, gépindítások lebonyolítása
  • kötelező karbantartások elvégzése
  • gépkezeléssel kapcsolatos dokumentáció pontos vezetése

Elvárások:

  • szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • műszaki érdeklődés, vagy ezen a  területen szerzett gyakorlat
  • két vagy három műszakos munkarend vállalása
  • gépbeállítói, karbantartói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Előrelépési lehetőség (akár csoportvezetőként is dolgozhatsz)
  • Előny az egészségügyi gyártásban, vagy fröccsöntésben szerzett tapasztalat, illetve angol esetleg francia nyelvtudás

Amennyiben szimpatikus számodra pozíciónk, küld meg fényképes önéletrajzodat bérigény megjelöléssel!

Contact person

Tóth Richárd

Don't have a resume yet? We help you!