Gazdasági vezető

Place of work

Dunaújváros Fejér Magyarország

Other, Finance/controlling,

Contract
Full-time

Find your new Gazdasági vezető job in Fejér county!

Feladatok:

- Pénzügyi tervezés és irányítás végrehajtása a vállalat teljes működési területén

- Pénzügyi beszámolók és elemzések készítése, valamint a hatékony költséghatékonyság biztosítása

- Stratégiai, pénzügyi tervek kidolgozása és végrehajtása a hosszú távú célok eléréséhez

- Kapcsolattartás a pénzintézetekkel, adóhatóságokkal és egyéb külső szervezetekkel

- A vállalat pénzügyi folyamatainak folyamatos fejlesztése és optimalizálása

- Nagyjából 25 fős csapat irányítása

Munkarend:

- Hétfőtől csütörtökig 07:00-15:30

- Péntek 07:00-13:00

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági végzettség

- Mérlegképes könyvelő végzettség + gyakorlat

- Vezetői tapasztalat

- Dunaújvárosi és vonzáskörzeti lakhely

- Magas szintű szervező- és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

- Államháztartásban szerzett tapasztalat

- SAP ismeret

Amit kínálunk:

- Versenyképes ösztönző munkabér megállapodás alapján

- Egyéb kiegészítő juttatások személyes megbeszélés alapján

- Modern munkakörülmények és kiváló munkahelyi légkör

- Stabil, biztos, hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, küldd el önéletrajzod az alábbi űrlapon keresztül, majd ezt követően kollégánk rövid időn belül felveszi Veled a kapcsolatot!

Contact person

Major Dávid

Don't have a resume yet? We help you!