Felszolgáló

Place of work

Zala Magyarország

Technician/skilled worker

Contract
Daily employment contract

Find your new Felszolgáló job in Zala county!

Feladatok:

- Rendelések felvétele

- Vendégek fogadása, kiszolgálása, koordinálása

- Ételek és italok szervírozása

Elvárások:

- Releváns tapasztalat

- Keszthelyi vagy Keszthely 15-20km-es körzetében lévő lakóhely

- Megbízhatóság

- Kiváló kommunikációs képesség

- Idegennyelv tudás és gasztronómiai ismeretek előny, de nem feltétel

Juttatások:

- Bér: 2500Ft/óra, vasárnapi pótlék, útiköltség támogatás

- Műszakbeosztás megbeszélés szerint: a kávézó hétfőtől vasárnapig 10:00-től 18:00 óráig tart nyitva

Várjuk jelentkezésed egy fiatalos, lendületes csapatba, ha felszolgálói tapasztalattal rendelkezel, rendelésfelvétel- és nyilvántartó gép kezelésében jártas vagy, kiválóan kommunikálsz és szereted a kihívásokat.

Kérdés esetén fordulj kolléganőnkhöz: 0620/516-8911.

Contact person

Koós Melinda

Don't have a resume yet? We help you!