Esztergályos

Place of work

Pécs Baranya Magyarország

Manufacturing, ,

Minimum level of education
Skilled worker
Expected experience
3 years
Contract
Full-time

Find your new Esztergályos job in Baranya county!

Magyar tulajdonú, több mint 30 éve működő fémipari cég keresi esztergályos munkatársait Pécsen! Több mint 100 fővel működnek 3 telephelyen. Elsősorban gépjármű felépítmény gyártással valamint hidraulika és gépszerviz tevékenységgel foglalkoznak. Pécsi szervizükbe keresnek új kollégát, aki hagyományos esztergapadoin tud dolgozni.

Milyen feladatokat bíznak majd rád?

  • Hagyományos esztergapad kezelése

  • Hidraulikus munkahengerek javítása

  • Hidraulikus berendezések gyártása, felújítása

  • Fix- és billenő-plató felépítmények szervizelése

  • Berendezések előírásszerű üzemeltetése

  • Összeszerelt alkatrészek minőségügyi ellenőrzése

Mi kell a jelentkezéshez?

  • Szakmunkás végzettség

  • Alapvető számolási és számítási ismeretek

  • Eszterga szakszerű használata

  • Pontos, felelősségteljes és önálló munkavégzés

Amit a megbízó kínál:

  • 8 órás munkaidő

  • 1 műszakos munkarend (6:00-14:20)

  • Bérezés megbeszélés alapján - tapasztalataid szerint megegyezni

  • Bejárási támogatás

  • Céges járat Szigetvár - Pécs között

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Modern munkakörnyezet

  • Előny: rajzolvasási készség

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, akkor kattints a jelentkezés gombra.

Kérdés esetén keresd kollégánkat, Andort a 0620/483-9824-es telefonszámon, aki szívesen válaszol a kérdéseidre.

Contact person

Kovács Andor

Don't have a resume yet? We help you!