Értékesítési vezető

Place of work

Kiskunhalas Bács-Kiskun Magyarország

Leadership/management, Administration/assistance, Sales

Minimum level of education
B.Sc. degree
Expected experience
4 years
Contract
Full-time

Find your new Értékesítési vezető job in Bács-Kiskun county!

Partnerünk mezőgazdasági gépek keresedelmével foglalkozik, de erőgépek alkatrészeivel  is jelen van  kiskereskedelmi szaküzleteiben.

Célja, hogy megbízható partnerként a gazdákat minél gyorsabban,minél többbféle áruval ellássa, így vált a mezőgazdaság meghatározó beszállítói partnerévé.

Ehhez a dinamikusan fejlődő,tőkeerős céghez keresünk   Kereskedelmi vezető munkatársat.

A leendő munkatársra az alábbi feladatok várnak:

  • Értékesítési stratégia kidolgozása: Ön az, aki meghatározza, merre tartson az értékesítés, és hogyan érik el kitűzött céljainkat.
  • Az értékesítési csapat irányítása.
  • Kapcsolattartás partnerekkel:az ügyfelek igényeire való figyelem és elégedettségük biztosítása alapvető érték a szervezetben.
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri a piaci trendeket és versenytársakat,valamint közreműködik a piackutatásban is.
  • Részt vesz árajánlatok,szerződések kidolgozásában,biztosítja,hogy azok megfeleljenek a cég politikájának,és a jogszabályoknak.
  • Termékbemutatás és értékesítési események szervezése: segít az ügyfeleknek megismerni a termékeket és szolgáltatásokat.

Aminek birtokában  sikeres a pályázat:

  • Min.5 év műszaki értékesítési és vezetői tapasztalat .
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • MS office haladó szintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Stratégia alkotási képesség,rendszerszerű gondolkodás.

Amivel leendő kollégájukat várják:

  • Jó hangulatú munkahelyi légkör,stabil, megbízható munkaadói háttér.
  • Piaci viszonylatban kiemelkedő munkabér.
  • Céges autó+ szükséges eszközök.
  • Rugalmas,nem helyhez kötött munkavégzés.

Várjuk jelentkezését ,amennyiben úgy érzi ,belevágna ebbe a lehetőségbe!

A kiválasztási folyamattal kapcsolatban kolléganőnk,Ildi fogja tájékoztatni.

Contact person

Szőlősi Ildikó

Don't have a resume yet? We help you!