Erősáramú tesztmérnök

Place of work

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Engineering/quality, Other, ,

Minimum level of education
B.Sc. degree
Expected experience
2 years
Contract
Full-time

Find your new Erősáramú tesztmérnök job in Bács-Kiskun county!

Egyedi induktív rendszereket fejlesztő és gyártó svéd tulajdonú partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk Erősáramú Tesztmérnök munkatársat Kecskemétre!

Partnerünk olyan igényes iparágakban szolgálja ki ügyfeleit, mint a vasúti gördülőállomány vagy a megújuló energia.

A következő feladatok várnak Önre:

  • Sorozatgyártásban felmerülő elektromos problémák ellátása.
  • Méréssel kapcsolatos folyamatok monitorozása és fejlesztése.
  • Termékekhez tartozó elektromos mérési tervek rendszerbe integrálása és karbantartása.
  • Transzformátorokon, Induktorokon elvégzendő erősáramú mérések elvégzése.
  • R&D irodákkal történő kapcsolattartás.
  • Prototípus gyártáshoz tartozó feladatok elvégzése.

Ön a megfelelő jelölt, ha:

  • Villamosmérnöki végzettséggel rendelkezik (erősáramú), VAGY gépészmérnöki végzettség+villanyszerelő képzettség.
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalata van.
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezik.
  • MsOffice készség szerű használata nem okoz gondot.
  • Gyenge- és erősáramú mérőműszerek használata nem újdonság.

Előnyt jelent, ha:

  • Transzformátor gyártásban szerzett tapasztalata van.
  • Német nyelvismerettel rendelkezik.

Mivel honorálja a cég az Ön munkákát?

  • ösztönző alapbér megegyezés szerint.
  • Cafeteria /évi bruttó 515 ezer Ft/.
  • Üzemanyag térítés /45Ft/km/.
  • Éves bónusz
  • Befogadó és összetartó csapat.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a követelményeknek, küldje el önéletrajzát és ezt követően kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

Contact person

Szőlősi Ildikó

Don't have a resume yet? We help you!