Erősáramú mérnök

Place of work

Kápolnásnyék, Fejér Magyarország

Other, hrsoftware.category.253, hrsoftware.category.2229

Minimum level of education
B.Sc. degree
Expected experience
Fresh graduate
Contract
Full-time

Find your new Erősáramú mérnök job in Fejér county!

Csatlakozz földgázszállító partnerünkhöz, akik a MOL-csoport tagjaként vannak jelen a piacon!

Milyen feladatok várnak rád partnerünknél?

  • A földgázszállító rendszert kiszolgáló erősáramú berendezések, kisfeszültségű hálózatok, készülékek és berendezések, valamint középfeszültségű hálózatok, transzformátor állomások üzemeltetésével, karbantartásával, hibaelhárításával fejlesztésével kapcsolatos feladatok koordinálása, szükséges anyagok és szolgáltatások biztosítása
  • Erősáramú villamos berendezések műszaki állapotának felügyelete, üzemeltetési tapasztalatok elemzése, értékelése
  • Erősáramú berendezések villamos biztonságtechnikai felülvizsgálatának szervezése, felügyelete, nyilvántartása, intézkedés a hibák és hiányosságok elhárítására
  • Robbanásbiztos berendezések felülvizsgálatának és karbantartásának szervezése, felügyelete, nyilvántartása
  • A vállalat belső nyilvántartási és karbantartási rendszereinek kezelése, adatbázisainak naprakész állapotban tartása
  • Műszaki tartalmak összeállítása és véleményezése, kiviteli- és megvalósulási tervek véleményezése
  • Karbantartási, hibaelhárítási utasítások, szabályzatok, technológiai utasítások kidolgozásában való részvétel
  • Részvétel szakági „K+F” projektekben
  • A földgázszállító rendszer üzemeltetését biztosító szakági éves fenntartási és fejlesztési költségtervek összeállításában való aktív részvétel.
  • Javaslatok, észrevételek megtétele EBK jellegű kérdésekben

Örömmel fogadjuk jelentkezésedet, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • Felsőfokú szakirányú (erősáramú) műszaki végzettség (okleveles villamosmérnök)
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, SAP, AutoCAD)
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Nem feltétel, de előny:

  • Robbanásbiztos berendezés kezelője és/vagy vezetője szakképesítés
  • Érintésvédelmi-, Erősáramú-, Villámvédelmi berendezések szabványossági felülvizsgálója szakképesítések
  • Földgázszállítás területén szerzett tapasztalat
  • Bányahatósági és/vagy tűzvédelmi szakvizsga

Amit partnerünk ajánl a munkádért cserébe:

  • Home-Office lehetőség
  • Választható béren kívüli juttatás
  • Karácsonyi bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Regionális piacvezető munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig

Munkavégzés helye: Kápolnásnyék

Amennyiben úgy érzed, hogy téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet!

Contact person

Slajchó Adél

Mail

Don't have a resume yet? We help you!