Betanított munka - diákoknak

Place of work

Rácalmás Fejér Magyarország

Unskilled worker, Manufacturing,

Contract
Student work

Find your new Betanított munka - diákoknak job in Fejér county!

Feladatok:
- Gumiabroncs pakolás

- Minőségellenőrzés

- Gumijavítás

- Operátorok munkájának segítése

Munkavégzés (választható műszak):

- Délelőtt: 06:00-14:00

- Délután: 14:00-22:00

- Éjszaka: 22:00-06:00

- Nappal: 08:00-16:40

Munkavégzés helye: Rácalmás

Elvárások:

- Meló-Diák tagság - a dunaújvárosi irodánkban tudsz regisztrálni

- Betöltött 16. életév (éjszakai műszakban 18)

- Megbízhatóság

- Jó fizikum

Előnyt jelent:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Br. 1334-2401 Ft/óra

- Modern munkakörnyezet és jó csapat

- Ingyenes buszjárat számos településről (Szabadszállás, Kunszentmiklós, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Paks, Dunakömlőd, Madocsa, Bölcske, Dunaföldvár, Kiskőrös, Akasztó, Dunatetétlen, Tételhegy, Solt, Dunaegyháza, Apostag, Dunaújváros, Baracs, Kisapostag, Pálfa, Vajta, Cece, Alap, Alsószentiván, Előszállás, Daruszentmiklós, Mezőfalva, Nagyvenyim, Fajsz, Bátya, Kalocsa, Dunapataj, Harta, Besnyő, Pusztaszabolcs, Adony, Kulcs, Rácalmás, Százhalombatta, Ercsi, Ráckeresztúr, Beloiannisz, Iváncsa, Székesfehérvár, Seregélyes, Sárosd, Szabadegyháza, Perkáta, Ozora, Vámszőlőhegy, Vámpuszta, Igar, Mezőszilas, Pusztaegres, Sárbogárd, Pincehely, Tolnanémedi, Simontornya, Sáregres, Nagykarácsony, Sárbogárd, Kislók, Mezőfalva)

Amennyiben érdekel a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot, majd kattints a Jelentkezés küldése gombra!

Contact person

Major Dávid

Don't have a resume yet? We help you!