Minőségügyi mérnök

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

Mérnök/minőségbiztosítás

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Minőségügyi mérnök állásodat Baranya megyében!

Folyamatosan fejlődő pécsi gyártócég részére keresünk tapasztalt minőségügyi mérnök kollégát.

Milyen feladatokra számíthat az új kolléga?

  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal, vevőkkel

  • Részvétel a gyártási dokumentumok (FMEA, CP, Flow chart) tervezésében, készítésében - ezen dokumentációk ellenőrzése,

  • A meglévő termékek minőségi mutatóinak összegyűjtése, a kereszt funkcionális csapat számára rendszeres megbeszéléseken ezek prezentálása

  • Kapcsolattartás a tervezéssel és a gyártással, havi folyamatos fejlesztési értekezletek szervezése, vezetése a tervezés és gyártás részvételével.

  • Beszállítói, vevői látogatások, megbeszélések támogatása, 8D riportok készítése, ok elemzések vezetése

  • Részvétel a belső auditokon, sori validálásokon

  • APQP folyamat koordinálása / proto építések felügyelete a vevői követelmények figyelembe vételével

  • Mérőlabor munkájának felügyelete

Akit keresünk, az alábbiakkal rendelkezik

  • Felsőfokú, műszaki végzettség (gépész, villamos)

  • 4-5 év minőségirányításban szerzett tapasztalat (tömeggyártás)

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Preferált német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Korrekt bért és juttatásokat

  • Hosszútávú, biztos munkahelyet

  • Felelősségteljes munkakört

  • Magasan képzett szakmai csapatot

Kapcsolattartó

Pecze Bianka

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!