Anyagmozgató-raktáros

Munkavégzés helye

Budapest Budapest Magyarország

Beszerzés/logisztika/raktár, Fizikai munka, Termelés, targoncavezető állás, targoncás állás

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Anyagmozgató-raktáros állásodat Budapesten!

Budapest X. kerületi partnerünk részére keressük kollégájukat 2 műszakos munkarendbe

ANYAGMOZGATÓ-RAKTÁROS

pozícióba.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • áruátvétel mennyiségi és típus szerinti ellenőrzése, lepakolása és betárolása

  • alapanyagok munkagépekhez való mozgatása

  • készáru átvétele, kiszállításra való előkészítése (dobozolás, pántolás, címkézés)

  • anyagmozgató gépek megóvása és raktári rend fenntartásának biztosítása

  • ad-hoc készletellenőrzés és

  • aktív részvétel az időszakos leltárak lebonyolításában

Ami a feladat elvégzéséhez szükséges:

  • középfokú végzettség

  • 3324 targoncavezetői jogosítvány és

  • targoncavezetési tapasztalat

  • 2-3 év releváns, raktározásban szerzett tapasztalat

  • 2 műszakos munkarend vállalása

  • mérőeszköz használat

  • megbízhatóság

  • önálló, gyors és precíz munkavégzés

  • csapatmunka

Előny, de nem feltétel:

  • a darukezelői vizsga

  • fémipari cégnél szerzett tapasztalat

Mit kínálnak a munkádért cserében?

  • korrekt alapbér

  • +havi bónusz

  • +Cafetéria

  • +Mt. szerinti bejárás támogatás

  • stabil hátterű cég

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

A jelentkezésed kollégánkhoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy online elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

Kapcsolattartó

Moravcsik Norbert

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!