Vámügyintéző

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

Asszisztencia/irodai munka, Beszerzés/logisztika/raktár, Termelés

Minimum végzettség
OKJ
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Vámügyintéző állásodat Baranya megyében!

Vámügyintéző kollégát keresünk egy Pécsre, egy nagy múltú gyártócéghez.

Ha úgy érzed, a következő feladatokkal megbirkózol, akkor mindenképpen jelentkezz:

  • Teljes körű vámügyi feladatok ellátása
  • Vámraktár üzemeltetése
  • Bérmunka elszámolások kezelése
  • Vámáru szállítmányok indítása és érkeztetése
  • Szabad forgalom számára történő vámkezelések intézése
  • Adatszolgáltatások a NAV felé

Ha a következőket tudod felmutatni, akkor szinte biztos a siker:

  • Középiskolai végzettség megléte
  • Vámügyintéző képesítés és gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás (MS Office)
  • Lendületes személyiség, precíz munkavégzés

Nem feltétel, de előny:

  • Jövedéki ügyintézői végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Kompakt Zoll program ismerete
  • SAP ismerete

Ahhoz, hogy a fenti feladatokat motiváltan tudd ellátni, az alábbiak várnak rád:

  • Korrekt bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Cafeteria, Bónusz és egyéb juttatások

Szimpatikus az ajánlat? Akkor várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kapcsolattartó

Pecze Bianka

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!