Ügyfélkapcsolati asszisztens

Munkavégzés helye

Budapest Budapest Magyarország

Adminisztráció/ügyintézés, Asszisztencia/irodai munka, Ügyfélszolgálat/szervíz

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Ügyfélkapcsolati asszisztens állásodat Budapesten!

Ügyfélkapcsolati asszisztens kollégát keresünk partnercégünkhöz

Egy fiatalos lendületű, családias légkörű céghez, 8 órás munkakörbe a XVI. kerületbe.

A cég uszodai vegyszeradagoló berendezések, szivattyúk forgalmazásával, karbantartásával és egyéb uszodatechnikai eszközök értékesítésével foglalkozik.

Feladatok:

Partnerek nyilvántartása

  • beszállító partnerek adatainak rögzítése, frissítése a vállalatirányítási rendszerben

  • beszállítóktól érkező információk (árlisták, tájékoztatók, katalógusok) elmentése a mapparendszerbe

Kimenő árajánlatkérések

  • beszállítói partnerektől árajánlatok, termékinformációk bekérése (általában értékesítő kollégától érkező megkeresés alapján)

  • kiküldött árajánlatok nyomon követése, az ár megszerzése

  • beérkező ár alapján eladási ár kalkuláció az ügyvezetővel történt egyeztetést követően

  • ajánlati ár megküldése az értékesítő kollégának

Szállítói megrendelések

  • megrendelések előkészítése

  • megrendelendők egyeztetése felettessel

  • megrendelések felvitele a vállalatirányítási rendszerbe

  • megrendelések kiküldése

  • kiküldött megrendelések nyomonkövetése, figyelése

  • esetlegesen szükséges díjbekérők utalásának intézése pénzüggyel, utalási igazolások továbbítása a beszállító felé

  • szükség esetén beszállítás megszervezése (futárszolgálattal)

  • várható beérkezési dátum meghatározása, beérkezés dátumának becslése (tapasztalatok gyűjtése és rendszerezése)

Szállítói megrendelésekhez, bevételezésekhez tartozó számlák, szállítólevelek:

  • tartalmi ellenőrzése a megrendelés alapján

  • szkennelése, elmentése a mapparendszerbe

  • iktatása a vállalatirányítási rendszerben

Bevételezés

  • bevételezések előkészítése Excel táblázatban

  • a beérkező áru átvétele, betárolásának intézése

  • bevételezés a vállalatirányítási rendszerben

  • beérkezésről tájékoztatás küldése a kollégák felé

Termékekhez tartozó feladatok

  • új termékek/cikkek rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

  • új termékek/cikkek beszerzési árának előkészítése, jóváhagyatása, a vállalatirányítási rendszerben

  • leltárívek rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

Idegen nyelvű feladatok

  • külföldi levelezések fordítása

  • tolmácsolási segítség online és személyes tárgyalásokon

  • bejövő külföldi marketinganyagok, szórólapok, prospektusok, gépkönyvek fordítása

Milyen az ideális jelölt?

  • megbízható angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban is

  • kifogástalanul kommunikál szóban és írásban, valamint rutinosan, gyakorlottan használja a számítógépet

  • vakon vagy nagyon gyorsan tud gépelni

  • felhasználói szinten ismeri az MS Office programokat

  • strukturáltan gondolkodik, összetett, több lépésből álló feladatokat is képes végig gondolni és elvégezni

  • nem okoz problémát számára új szakterületek és új szoftverek megismerése, megtanulása

  • képes folyamatokban, rendszerekben gondolkodni, felismeri, hogy mi mire lehet hatással

  • problémamegoldó képesség, ügyfélközpontú hozzáállás

  • nyitott, pozitív, befogadó, mosolygós személyiség

Nem feltétel, de előnynek számít:

  • valamilyen vállalatirányítási szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • korrekt bérezés

  • gyorsan fejlődő cég

  • szakmailag elhivatott munkatársak

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • kellemes, barátságos, toleráns munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület

Munkavégzés ideje: 8:00-16:30 vagy 8:30-17:00

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, várjuk jelentkezését a Jelentkezem gombra kattintva!

Kapcsolattartó

Gerendás Szabolcs

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!