Toborzási-képzési menedzser

Munkavégzés helye

Rácalmás Fejér Magyarország

Cégvezetés/menedzsment, Adminisztráció/ügyintézés, HR, hr business partner

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
5+ év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Toborzási-képzési menedzser állásodat Fejér megyében!

Gumiabroncs gyártással foglalkozó nemzetközi partnerünk csapatába keresünk HRD Menedzser kollégát toborzási,képzési területre.

Feladatai:

  • 4-6 fős HR csapat (toborzók, képzési munkatársak) irányítása.
  • Toborzási / képzési költségvetés tervezése és megvalósítása.
  • A teljes toborzás irányítása, koordinálása (fizikai és szellemi munkakörök,
      magyar és külföldi munkavállalók, munkaerő kölcsönzés).
  • Kapcsolattartás munkaerő közvetítőkkel és személyzeti tanácsadókkal.
  • A cég képviselete állásbörzéken, nyílt napokon, toborzó rendezvényeken.
  • Külső és belső képzések szervezése.
  • Karrierprogramok, management tréningek összeállítása, lebonyolítása.
  • Management beszámolók készítése (angol nyelven).
  • Teljesítményértékelő rendszer fejlesztése.

Az alábbiak birtokában sikeres a pályázat:

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • MS Office programok magasszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetői tapasztalat
  • Fehérgalléros kiválasztásban szerzett többéves tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Megegyezés szerinti alapbér
  • Cafeteria nettó 200.000Ft/év (SZÉP kártya)
  • 16.500Ft étkezési támogatás havonta (SZÉP kártya)
  • Ingyenes céges buszjáratok (Budapestről is)
  • Igény esetén térítésmentes szálláslehetőség saját 3*-os szállón
  • Fix munkaidő (08:00 - 16:40, pénteken 15:50, 30 perc ebédidő)

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a követelményeknek, küldd el önéletrajzod, csatolva mellé a bérigényeddel és ezt követően kollégánk felveszi Veled a kapcsolatot.

Kérdés esetén érdeklődj a06-20/2504684-es telefonszámon, kolleganőnk Ildi szívesen válaszol esetleges kérdéseidre.

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!