Tesztmérnök

Munkavégzés helye

Nagykőrös Pest

Adminisztráció/ügyintézés, Mérnök/minőségbiztosítás, Termelés

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Tesztmérnök állásodat Pest megyében!

Kecskemét vonzáskörzetében található elektronikai profilú partnerünk számára keresünk TESZTMÉRNÖK kollégát.

A jelenlegi helyzetben ez egy olyan stabil piaci ágazat, amely hosszú távú, biztos munkahelyet tud biztosítani a munkavállalóinak.

Amennyiben érdekelne a lehetőség és az elvárásoknak is megfelelsz, jelentkezz és legyél Te is a csapatuk hasznos tagja!

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Tesztelés során kieső termékek elemzése
  • Panelhibák keresése, feltárása, kivizsgálása
  • Mérőprogramok tervezése és fejlesztése
  • Specifikus és univerzális tesztberendezések kezelése, felügyelete
  • A termelékenység növelése és a minőség javítása, a hatékonyság növelése, a költségek optimalizálása
  • A termelés proaktív támogatása, a hibák és problémák elemzése, a szükséges intézkedések meghozatala
  • Az esetleges géphibák elhárításában való részvétel
  • Szabványoknak való megfelelés biztosítása (ISO/ESD and Safety)
  • Termékhiba analízisben való részvétel
  • Kapcsolódó dokumentumok elkészítése (vevői megfelelőség érdekében)
  • Az új termékek bevezetésében, megvalósításában való aktív részvétel
  • A termelési terv, szállítási terv és a teljesítménymutatók (KPI) teljesítése
  • Jelentések, kimutatások készítése
  • Auditokon való részvétel, annak támogatása

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Felsőfokú releváns végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Előny az elektronikai területen szerzett jártasság (pl.kisfeszültségű áramkörök ismerete)
  • Erős érzék és képesség a hibafeltárásra, analitikus gondolkodás
  • Angol nyelvtudás alap/középszinten
  • Proaktív, önálló munkavégzés, határozott, magabiztos fellépés
  • Csapatban való együttműködési hajlandóság

Amit partnerünk kínál:

  • Sokszínű, kihívást és fejlődést jelentő feladatkört
  • Versenyképes fizetést, cafetériát, bónuszokat
  • Utazás támogatást kiemelt mértékben
  • Kulturált, modern munkakörnyezetet, stabil anyavállalati hátteret
  • Tanulási, előrelépési, fejlődési lehetőséget
  • Rugalmas munkaidőt

Amennyiben érdekel a lehetőség, küldd el szakmai önéletrajzodat a palfi.anna@viapan.hu email címre és tájékoztatlak a részletekről.

Kapcsolattartó

Pálfi Anna

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!