Szerelésvezető

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

Fizikai munka, Technikus/szakmunka, Termelés, csoportvezető állás, erősáramú elektrotechnikus állás, elektronikai technikus, karbantartó állás

Minimum végzettség
Technikus
Elvárt tapasztalat
3 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Szerelésvezető állásodat Baranya megyében!

Pécsi, innovatív partnerünknek keresünk egy vezetői vénával megáldott elektronikai szakembert, aki el tudja vezetni a fejlesztések alatt álló berendezések gyártási és szerelési munkáit.

Főbb feladatok

  • Személyes részvétel a komplex szerelési munkáknál, feladatok koordinálása, szervezése
  • Lakatosüzem, villamosüzem és elektronika üzem dolgozóinak bevonása és koordinálása
  • Szoros együttműködés a mérnöki csapattal a prototípusok gyártása során

A munkához tartozó elvárások

  • Elektronikai technikus végzettség
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Izgalmas projektmunkákat.

  • Folyamatos, színvonalas szakmai képzéseket (belföldi és külföldi képző intézményeknél).

  • Díjazzák a teljesítményt, a béredet is ehhez igazítják majd. A tudás, a tapasztalat, a hozzáállás a lényeg.

  • A cég híve a csapatmunkának, a közös gondolkodásnak, az ötletek szabadságának.

Úgy érzed, te vagy a legmegfelelőbb jelölt erre a pozícióra? Akkor tegyél egy próbát, jelentkezz!

Kapcsolattartó

Pecze Bianka

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!