Szakács

Munkavégzés helye

Hévíz Zala Magyarország

Vendéglátás/idegenforgalom

Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Szakács állásodat Zala megyében!

Feladatok, amik rád várnak:

  • ételek elkészítése egyeztetett receptúrák alapján
  • tálalási feladatok ellátása
  • konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése a szakosított tárolásnak megfelelően.
  • munkafelületek tisztántartása, rendezett munkavégzés
  • higiéniai és konyhatechnológiai szabályok betartása (HACCP)

Elvárások:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • szakmunkás bizonyítvány
  • jó terhelhetőség
  • csapatmunka, egymás segítése, tervezett feladatok önálló megvalósítása
  • pontos, tiszta megjelenés, önmagára, környezetére igényes kulturált magatartás

Amit a munkádért cserébe kapsz:

  • útiköltség térítés a Mt. szerint
  • 6:00-16:00-ig, vagy 10:00-20-10:00-ig
  • fizetés 500 000 nettó / hó

Bővebb információkért keresse kollégánkat a 06 20 226 5160-as telefonszámon!

Kapcsolattartó

Takács Dóra

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!