Recepciós

Munkavégzés helye

Budapest Budapest Magyarország

Asszisztencia/irodai munka, call center állás, irodai asszisztens, recepciós állás

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Recepciós állásodat Budapesten!

Imádod az új autók illatát és szenvedélyed az autók világa? Csatlakozz Magyarország egyik legrégebbi és legmegbízhatóbb gépjármű kereskedéséhez!

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, udvarias és ügyfélcentrikus vagy, és mosolyoddal, pozitív attitűdöddel igazán kivételessé tudod tenni az ügyfelek ott töltött idejét, akkor náluk a helyed! Keressük azt a vidám és lelkes munkatársat, aki a recepción segít nekik abban, hogy ügyfeleik mindig kiváló élményekkel távozzanak!

Az alábbi feladataid lesznek:

  • az ügyfelek fogadása és támogatása

  • beérkező telefonok fogadása, további intézése

  • ügyfél előjegyzés kezelése

  • hozom – viszem szolgálat ügyintézése és taxi rendelés

  • engedélyszámok, megrendelések kérése, ügyintézése

  • a recepció rendben tartása

  • egyéb ad hoc feladatok

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerülete

Munkaidő:

  • Hétfőtől - Péntekig 8:00 - 16:30

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középfokú végzettség

  • Számítógépes ismeret

  • Alapfokú szakmai tudás

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Nem féltétel, de előny:

  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit partnerünk ajánl munkádért cserébe:

  • Kiváló munkahelyi légkör, megegyezés szerinti jövedelemmel

  • Stabil munkahely és modern munkakörnyezet

  • Azonnali kezdési lehetőség

  • Emberileg és szakmailag elhivatott kollégák

  • 8 órás munkaidő

  • Hosszú távú karrierlehetőségek

  • Megalapozott képzési és továbbképzési lehetőségek

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Ha érdekel a lehetőség, a fényképes önéletrajzod csatolásával várjuk a jelentkezésedet!

Kapcsolattartó

Moravcsik Norbert

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!