Raktáros

Munkavégzés helye

Dunakeszi Pest Magyarország

Beszerzés/logisztika/raktár, Betanított munka, komissiózó állás, raktáros állás

Minimum végzettség
8 általános
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Raktáros állásodat Pest megyében!

Dunakeszin vagy környékén élsz? Hosszútávú munkalehetőséget keresel?

Amennyiben szereted a változatos komissiózást, akkor van számodra egy állás lehetőségünk! Dunakeszin, Újpest határában keresünk raktári munkatársakat, konyhai eszközökkel foglalkozó partnercégünkhöz.

Feladatok:

  • komissiózás

  • árupakolás konténerből a kamionra

  • árumozgatás békával

  • raktári rend folyamatos fenntartása

Munkaidő:

  • hétköznapokon 8:00-17:00-ig

  • 1 órás ebédszünet (fixen 12:00-13:00)

Elvárások:

  • terhelhetőség

  • pontos, precíz munkavégzés

  • csapatszellem

  • rugalmasság

  • megbízható személyiség

Előny:

  • raktári tapasztalat

  • dunakeszi lakhely

Juttatások:

  • bérezés bruttó 413.500 Ft (nettó 275.000 Ft)

  • munkaruha biztosítása

  • szabad hétvégék

  • azonnali munkakezdés

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

A jelentkezésed kollégánkhoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy online elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Kapcsolattartó

Moravcsik Norbert

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!