Raktáros

Munkavégzés helye

Dunakeszi Pest Magyarország

Beszerzés/logisztika/raktár

Minimum végzettség
8 általános
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő
Bérezés
413.500 - 413.500 / Hó

Találd meg új Raktáros állásodat Pest megyében!

Dunakeszin vagy környékén élsz? Hosszútávú munkalehetőséget keresel? Amennyiben szereted a változatos komissiózást, akkor van számodra egy állás lehetőségünk! Dunakeszin, Újpest határában keresünk raktári munkatársakat, konyhai eszközökkel foglalkozó partnercégünkhöz.

Feladatok:

- Komissiózás

- Árupakolás konténerből a kamionra

- Árumozgatás békával

- Raktári rend folyamatos fenntartása

Munkaidő:

·Hétköznapokon 8.00-17.00-ig, 1 órás ebédszünettel (fixen 12.00-13.00)

Elvárások:

- Terhelhetőség

- Pontos, precíz munkavégzés

- Csapatszellem

- Rugalmasság

- Megbízható személyiség

Előny:

- Raktári tapasztalat

- Dunakeszi lakhely

Juttatások:

- Teljesen bejelentett bruttó 413.500ft (nettó 275.000ft)

- Munkaruha biztosítása

- Szabad hétvégék

- Azonnali munkakezdés

A jelentkezésed kollégánkhoz, Klaudiához fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy online elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Kapcsolattartó

Moravcsik Norbert

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!