Raktári csoportvezető

Munkavégzés helye

Százhalombatta Pest Magyarország

azonnali munka, raktáros állás, raktárvezető állás

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Raktári csoportvezető állásodat Pest megyében!

Logisztikai szolgáltatásokat nyújtó partnerünk részére keresünk Raktári csoportvezető pozícióra munkatársat!

A vállalat célja, hogy ügyfeleinek segítséget nyújtson az áruk hatékony mozgatásában és kezelésében, lehetővé téve számukra, hogy optimalizálják az ellátási láncukat és csökkentsék a költségeiket.

Feladatok:

  • Kiadott feladatok ellenőrzése

  • Új belépő dolgozók betanítása

  • Csomagoló anyagok készletfigyelése, riportálása

  • Árumozgatás koordinálása

  • Riportálás a műszakvezető felé

  • Leltározásban való aktív részvétel

  • Levelező rendszer használata

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • 2-3 év raktári csoportvezetői tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • MS Office program ismerete

Nem feltétel, de előny:

  • Érvényes targoncavezetői engedély (3324, 3313)

Amit a partnerünk ajánl a munkádért cserébe:

  • Havi bónusz

  • Cafetéria

  • Élet-és egészségbiztosítás

  • Utazási költségtérítés

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Százhalombatta

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Szimpatikus az ajánlat? Akkor várjuk jelentkezésedet önéletrajz csatolásával!

Kapcsolattartó

Gerendás Szabolcs

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!