Quality gyakornok

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

HR

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Nyelvismeret
Angol
Szerződés
Gyakornoki munka

Találd meg új Quality gyakornok állásodat Baranya megyében!

Milyen feladatai vannak a quality gyakornoknak?

A szervezet folyamatfejlesztési, minőségbiztosítási projektjeiben vesz részt.

Mit jelent ez a gyakorlatban?

  • információk bekérése a kirendeltségektől, a szervezet többi szakmai csapatától
  • telefonos és e-mail-es kapcsolattartás a kollégákkal
  • folyamatok dokumentációjának elkészítése (vagy ebben segédkezés)
  • belsős kommunikáció: intranetes posztok, hírlevelek írása
  • szervezetfejlesztési projektekben való részvétel
  • szervezeten belüli auditok előkészítése
  • képzések, fórumok szervezésében segédkezés

Kinek a jelentkezését várjuk?

  • Kizárólag, csak szakmai gyakorlatos hallgatók jelentkezését várjuk!
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, előny lehet az alábbi területeken:
  • Közgazdaságtudományi szakok

  • Emberi erőforrások

  • Pszichológia

  • Vezetés és szervezés

  • Kommunikáció és Médiaszak

  • Folyamatmérnök

  • Heti 20-25 órás munkavégzés vállalása

  • MS Office magabiztos felhasználói ismerete

    • B kategóriás jogosítvány megléte
    • Rugalmas, mobilis munkavégzés: személyes jelenlét dél-dunántúli kirendeltségeink

    Nem feltétel, de előny:

    • gyakornoki tapasztalat tulajdonképpen bármilyen területen

    • érdeklődés minőségbiztosítás, folyamatszabályozás, HR területek iránt

    A munkádat az alábbiakkal jutalmazzuk:

    • színvonalas céges programok, képzések évente többször is

    • sok-sok fejlődés

    • beleláthatsz egy HR szolgáltató mindennapjaiba

    Természetesen a munkádhoz szükséges eszközöket biztosítjuk a számodra.

    Most már tényleg alig várod, hogy elküldhesd a CV-det? Akkor nem is húzzuk tovább az időt. Küld el a fényképes önéletrajzodat a jelentkezem gombra kattintva!

    Kapcsolattartó

    Slajchó Adél

    Mail

    Itt jelentkezz erre az állásra

    Nincs még önéletrajzod? Segítünk!