Projekt asszisztens

Munkavégzés helye

Debrecen Hajdú-Bihar Magyarország

Asszisztencia/irodai munka

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
3 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Projekt asszisztens állásodat Hajdú-Bihar megyében!

Jövőálló vezető energetikai szolgáltató partnerünkhöz keresünk Projekt asszisztens pozícióra részben Home Office lehetőséggel!

Feladatok

  • Együttműködés az EHU társszervezetekkel, a csoport szintű projektek rugalmassági platform vonatkozású támogatása
  • Támogatás nyújtása a társaság projekt operációs rendszerének bevezetésében és üzemeltetésében,
  • Elszámoláshoz szükséges dokumentáció összeállítása (ajánlatok, szerződés, műszaki dokumentáció, TIG, számla, átutalási bizonylat, közbeszerzési dokumentáció, munkaköri leírások, munkaszerződés, bérjegyzék, adóbevallás),
  • Bejövő számlák formai ellenőrzése,
  • Szerződések iktatása, TIG kiállításában részvétel,
  • Részvétel szerződések előkészítésében, aláíratásában, SAP megrendelésekben,
  • HR feladatok segítése, sablonok, minták létrehozása,
  • Projekttel kapcsolatos hivatalos ügyintézés lefolytatása (hatóságok, hivatalos szervek),Projekt során létrejövő dokumentáció előkészítése és karbantartása

Téged keresünk, ha rendelkezel ezekkel:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat

  • MS Office ismeret

    • Társalgási szintű angol nyelvtudás
    • Pontos, önellenőrzésre képes munkavégzés

    Előny:

    • SAP környezet ismerete

    Amivel a partnerünk meghálálja a munkádat:

    • Részben Home Office lehetőséggel
    • Cafetériával, már a belépés napjától
    • Éves prémiummal
    • Egészségbiztositással
    • Stabil, hosszútávú munkalehetőséggel

    Munkavégzés helye: 1117 Budapest vagy Győr vagy Debrecen vagy Pécs

    Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig (kezdés: 8:00 - 9:00 óra között)

    Ha érdekel a lehetőség, a fényképes önéletrajzod csatolásával várjuk a jelentkezésedet!

    Kapcsolattartó

    Slajchó Adél

    Mail

    Itt jelentkezz erre az állásra

    Nincs még önéletrajzod? Segítünk!