PLC / robot gépbeállító, gépkezelő

Munkavégzés helye

Budapest Magyarország

Egyéb, Termelés

Találd meg új PLC / robot gépbeállító, gépkezelő állásodat Budapesten!

Budapest X. kerület

Mi a feladat?

  • egyedi célgépek felszerszámozása, beállítása, működésük biztosítása, átállások elvégzése
  • meghibásodás esetén a hibák kijavítása
  • automata gépek kezelése, termelés a gépeken
  • fogyó alapanyag jelzése a műszakvezető felé
  • mérőeszközök használata (tolómérő, mikrométer)
  • a számítógépes vezérlésű gépeknél a program meg van írva, de általában állítani kell a beállításokon
  • termékek ellenőrzése, beállítások módosítása, hibák felismerése, elhárítása

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig 3 műszakos munkarend

Elvárás:

  • releváns szakmai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • önálló munkavégzés
  • tapasztalat és gyakorlottság PLC gépeken

Előny:

  • hasonló munkakörbe szerzett tapasztalat

Mit ajánlunk:

  • fejlődési lehetőség
  • családias környezet
  • hosszútávú munkalehetőség
  • multinacionális vállalati háttér
  • előrelépési lehetőség

A jelentkezésed kollégánkhoz, fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy online elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Kapcsolattartó

Gál Norbert

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!