Pénztáros munkalehetőség - nyugdíjasokak

Munkavégzés helye

Dunaújváros Fejér Magyarország

Fizikai munka, Kereskedelem/üzletvezetés, nyugdíjas állás

Szerződés
Nyugdíjas munka

Találd meg új Pénztáros munkalehetőség - nyugdíjasokak állásodat Fejér megyében!

Pénztáros munkakörbe keresünk nyugdíjas munkavállalókat, dunaújvárosi munkavégzésre!

Feladatok:

- Vásárlók kiszolgálása és az áruk pénztárosi rendszerben történő lekezelése

- Árufeltöltés

- Együttműködés a csapattal, az üzlet menedzsmentjével és más osztályokkal

Munkarend:

- Heti 4-5 nap

- Napi 6-8 óra

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Elvárások:

- Déli Szomszédok tagság - a dunaújvárosi irodánkban tud regisztrálni-

- 1 évnél nem régebbi tüdőszűrő lelet

- Megbízhatóság és precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Br. 1350 Ft/óra + pótlékok

- Modern munkakörnyezet

Amennyiben érdekli a lehetőség, kattintson a Jelentkezés gombra!

Kapcsolattartó

Major Dávid

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!