Ömlesztett termékgyártó szakmunkás

Munkavégzés helye

Somogy Magyarország

Betanított munka, Technikus/szakmunka, Termelés

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Ömlesztett termékgyártó szakmunkás állásodat Somogy megyében!

Feladatok:

  • alapanyagok előkészítése, kezelése mozgatása

  • ömlesztett termékek gyártásához szükséges gépek kezelése

  • alapanyagok kimérése, ezekhez kapcsolatos számolások elvégzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség (legalább szakmunkás bizonyítvány)

  • legalább 1-2 éves tapasztalat

  • érettségi bizonyítvány megléte előny

  • 2 műszakos munkarend vállalása (06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00)

Ajánlat:

  • órabéres elszámolás

  • 2 hétig napi bejelentés, majd szerződéses munkaviszony

  • szerződés esetén bérlettámogatás, illetve gépjármű elszámolás

  • műszakpótlékok

Kérlek jelentkezésedhez csatold fényképes önéletrajzod, melyben szerepel középfokú végzettséged megszerzésének dátuma is!

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Kapcsolattartó

Gerencsér János

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!