Oldószeres festő

Munkavégzés helye

Mindszentgodisa Baranya Magyarország

Fizikai munka, Betanított munka, Termelés, festő állás

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Oldószeres festő állásodat Baranya megyében!

Fémipari partnercégünkhöz keresünk munkatársat.

A feladatok

  • Festésre váró acéltermék elemek előkészítése, felületkezelése
  • Oldószeres festés 2 komponensű alapozóval és fedő festékkel
  • Munkaterület tisztán tartása

Kit keresünk?

  • Aki por-, vagy oldószeres festésben jártas
  • Pontos, precíz, munkájára igényes jelöltet
  • Aki vállalja a 2 műszakot

Amit munkádért cserébe Partnerünk nyújt

  • Stabil munkahelyet, mert hosszútávon számítanak rád.
  • Díjazzák a teljesítményt, a béredet is ehhez igazítják majd. A tudás, a tapasztalat, a hozzáállás a lényeg.
  • Céges buszjáratot.

Ha szimpatikus a munka, küldd el nekünk önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva.

Kapcsolattartó

Pecze Bianka

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!