Műszaki menedzser

Munkavégzés helye

Budapest Budapest Magyarország

műszaki menedzser állás, hrsoftware.category.2230

Minimum végzettség
Technikus
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Műszaki menedzser állásodat Budapesten!

Érdeklődsz a gyártás iránt és rendelkezel műszaki ismerettel? Szeretnél nemzetközi környezetben dolgozni, napi szinten használni német vagy angol nyelvtudásodat? Akkor megtaláltad a számodra legmegfelelőbb munkát! Partnerünk egy olyan személyt keres, aki szereti a gyártás „szagát”, problémákat akar és tud megoldani. Képes csapatban dolgozni, emberek munkáját koordinálni. Szívesen segít a nem, vagy csak mérsékelten műszaki beállítottságú nemzetközi kollégáinak technikai kérdésekben.

Sokrétű a munka, sosem lesz unalmas, de azért megpróbáltuk a főbb feladatokat összeírni:

  • Összefogod a 4 fős tervezői csapatunkat. Koordinálod munkájukat, ellátod a szükséges műszaki információval, ami nálad gyűlt össze.
  • Te leszel a kapcsolat a cégcsoport (magyar, angol, német, francia, lengyel, spanyol) projektmenedzserei és a magyar gyártás között: a felmerülő technikai kérdéseket megválaszolod a rendelkezésedre álló rajzok és információk alapján. Szükség szerint konzultálsz a konstrukciós tervezőkkel illetve gyártási csoportvezetőkkel.
  • Központi szerepet töltesz be a tervezés és a gyártás között is: a gyártás során felmerülő kérdések, problémák esetén segítesz a műszaki rajzokban eligazodni, kiegészítő műszaki iránymutatást, segítséget adsz, amely fontos lehet az implementálás során.
  • Általános műszaki támogatást adsz a hozzád forduló kollégáknak
  • Aktívan használod az ERP / Intranet rendszereket

Kit keresünk?

Egy nyitott, megbízható, felelősségteljes, jól kommunikáló, német vagy angol nyelvet aktívan és magas szinten beszélő, műszaki végzettségű személyt keresünk.
Nem kell sok évtizedes tapasztalat, hiszen a partnerünk szakmája (reklámberendezések gyártása és értékesítése) elég speciális, azaz, ha a fenti tulajdonságok alapján magadra ismertél, akkor jelentkezz bátran. Partnerünk türelmes és szívesen tanítja új munkavállalóit, ha azt látja, hogy te is nyitott vagy rá.
Fontos, hogy a német vagy angol nyelvismereted magas szintű és aktív legyen, mert napi szinten kell a cégcsoport többi tagjával szóban vagy írásban kommunikálnod.

Nem feltétel, de előny:

  • Gépészmérnöki diploma
  • SolidWorks és Autocad szoftverek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit partnerünk ajánl, a munkádért cserébe:

  • Korrekt fix jövedelem
  • Jó munkakörülmények és jó munkahelyi légkör (lapos hierarchiák, baráti kapcsolatok)
  • Nemzetközi hátterű munkahely
  • Folyamatos kihívások, kreatív munka az egyedi terméknek köszönhetően
  • Felelősségteljes munka rengeteg fejlődési potenciállal
  • Céges mobiltelefon
  • Jó megközelíthetőség (metró és villamosmegálló a közelben)

Munkahelyi extrák:

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig (7:00-16:00 vagy 6:00-15:00)

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerülete

Várjuk jelentkezésedet magyar, illetve német vagy angol önéletrajzod csatolásával.

Kapcsolattartó

Gerendás Szabolcs

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!