Mixer-Operátor

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

Fizikai munka, Betanított munka, Termelés

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Mixer-Operátor állásodat Baranya megyében!

Pécsi partnerünk részére keresünk középfokú végzettséggel Operátor kollégát élelmiszeripari termékek összeállítására.

Feladataid lesznek:

  • A gyártáshoz szükséges alapanyag előkészítése.

  • A gyártógép hatékony, megbízható és biztonságos működtetése.

  • A felhasznált anyagok és termékkódok folyamatos ellenőrzése.

  • Termékminőség folyamatos ellenőrzése, eredmények rögzítése.

  • Készáru pontos elszámolása, átadása.

  • Hatékony közreműködés a műszakátadások során.

  • Részvétel a géptisztítási, gépkarbantartási folyamatokban.

Amit várunk Tőled:

  • Középfokú végzettség

  • Pontosság, precizitás

  • Együttműködési készség, csapatjátékosság

  • Munkavédelmi eljárások és szabványok ismerete

  • Jó fizikai erőnlét (a munka során nehezebb termékeket kell megemelni)

  • Folyamatos műszak vállalása (3 nap 6:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkahelyet

  • Korrekt bért

  • Széles juttatási csomagot: Cafeteria, Önkéntes nyugdíjpénzári hozzájárulás, Bónusz, Egészségbiztosítás)

  • Bejárási támogatást (távolsági buszbérlet támogatás, Pécsen belül céges buszjárat)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, akkor kattints a jelentkezés gombra.

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Kapcsolattartó

Pecze Bianka

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!