Minőségügyi projektmérnök (APQP fókusszal)

Munkavégzés helye

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Mérnök/minőségbiztosítás, Projekt menedzsment, hrsoftware.category.2231

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Minőségügyi projektmérnök (APQP fókusszal) állásodat Bács-Kiskun megyében!

Kecskeméti, autóiparban kiemelt szerepű, biztos hátterű nemzetközi gyártópartnerünk keresi új csapattagját MINŐSÉGÜGYI PROJEKTMÉRNÖK (APQP) (részprojekt-felelős) pozícióba!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Milyen feladatokra számíthat az új kollega?

  • Induló projekteknél a projekt költségvetés, időterv elkészítése

  • Folyamatos, napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal és a projektmenedzsmenttel

  • Minőségügyi tervezés és bemintázás

  • Intézkedési határidők nyomon követése

  • Teljes minőségügyi dokumentáció készítése

  • Belső és vevői auditok támogatása

  • Hibaanalízis, javaslatok kidolgozása, vevői panaszkezelés

  • Reklamációkezelés lefolytatása

  • Folyamatoptimalizálás dokumentálása

  • Változásmenedzsment támogatása

Az ideális jelölt fő ismérvei:

  • Releváns felsőfokú képzettség (ideálisan: gépészmérnök)

  • Minőségbiztositási területen szerzett tapasztalat (APQP-minőségtervezés)

  • Műszaki rajz olvasási készség

  • Számítógépes alapismeretek: MS Office erős felhasználói szinten

  • Német és/vagy angol nyelvtudás legalább középfokon

  • Projektmunkában szerzett jártasság, projektszemlélet

  • Core Tools alapismeretek (FMEA, 8D, PPAP, SPC)

  • Statisztikai alapismeretek

  • Utazási hajlandóság (alkalmanként külföldre is)

  • Határozott személyiség, kezdeményezőkészség, megoldásorientált szemléletmód, csapatmunkára való alkalmasság, vevő és minőségorientált szemléletmód

Partnercégünk az alábbiakat nyújtja leendő kollegájának:

  • Vonzó juttatási csomag: korrekt, motiváló alapbér + egyéb kiegészítő elemek (prémiumok, bónuszok, 13. havi juttatás)

  • PÁLYAKEZDŐK, JUNIOROK jelentkezését is várjuk!

  • Izgalmas, komplex, változatos munkakör, sokszínű feladatok

  • Innováció és technológia fókuszú szakmai háttér

  • Stabilitás és biztonság: partnerünk biztos lábakon áll, hosszútávon számít a kollegákra

  • Támogató, inspiráló munkahelyi közeg, modern munkakörnyezet

  • Próbaidő után HO opció

  • Rugalmas- office time 1 műszakos munkarend

  • Fejlődési és szakmai előrelépési lehetőség egy növekvő egy stabil nagyvállalatnál

Amennyiben úgy érzi a fenti lehetőségről szeretne többet megtudni, várom önéletrajzát a palfi.anna@viapan.hu emailcímre.

Minden érdeklődővel néhány munkanapon belül felvesszük a kapcsolatot!

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Kapcsolattartó

Pálfi Anna

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!