Mérnök értékesítő

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

Projekt menedzsment, Termelés, értékesítő állás

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
3 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Mérnök értékesítő állásodat Baranya megyében!

Vágysz egy kihívásokkal teli, változatos munkakörre, ahol mérnöki és értékesítési képességeidet is kamatoztathatod? Pécsi megbízónk Téged keres!

Milyen feladataid lennének?

  • Vállalat által gyártott termékek értékesítése

  • Új ügyfelek felkutatása, ügyfél adatbázis építése és karbantartása

  • Értékesítési stratégia és célok kidolgozása

  • Szakmai és üzleti tárgyalások és látogatások önálló szervezése és lebonyolítása

  • Kapcsolattartás és együttműködés az anyagvállalat értékesítési szervezetével

Ahhoz, hogy a fenti feladatokat motiváltan tudd ellátni, az alábbiak várnak Rád:

  • Határozatlan idejű szerződés egy biztos hátterű cégnél

  • Bér megegyezés szerint

  • Céges autó

  • Prémium

  • Cafeteria

Már alig várod, hogy jelentkezz? Mi az alábbiakat fogjuk keresni egy jelöltben:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség

  • Legalább 3 éves műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség

  • Rugalmasság, céltudatosság

  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny

Jelentkezés menete: Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésedet, akkor kattints a jelentkezés gombra. Kérdés esetén keresd kollégánkat, Zsófiát a +36 20 501 2582-es telefonszámon, aki szívesen válaszol a kérdéseidre.

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Kapcsolattartó

Fenyősi Zsófia

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!