Logisztikus

Munkavégzés helye

Marcali Somogy Magyarország

Beszerzés/logisztika/raktár, Egyéb, logisztikai és szállítmányozási ügyintéző

Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Logisztikus állásodat Somogy megyében!

Partnercégünk egy olyan vállalat, amely a tradíciót és az értékeket a műszaki fejlődéssel és az innovációval összhangban egyesíti. A cég 1970 óta áll partnerei rendelkezésére.  Nekik keresünk Interim logisztikust.

Feladatok:

  • vevői igények fogadása

  • a fogadott igények kiértékelése alapanyag elérhetőség és gyártókapacitás vizsgálat alapján

  • a megvizsgált igények kiértékelése alapján közép távú gyártási tervek összeállítása

  • rövid és hosszú távú vevői igények ERP rendszerbe töltése

  • gyártási rendelések kiadása (ERP) a termelési szervezet felé

  • vevői igények visszaigazolása

  • vevővel történő egyeztetés lefolytatása alapanyag elérhetőségi és gyártókapacitás problémák esetén

  •  elkészült gyártások készre jelentése

  • vevői igények alapján szállítási tervek összeállítása és kommunikálása a raktári szervezet és a fuvarszervező kollégák felé

  • késztermék kiszállítások adminisztratív feladatainak ellátása (szállítólevél, CMR kiállítása, ADR fuvarokmány töltése, készáru számla kiállítása)

  • termeléslogisztikához kapcsolódó könyvelési feladatok ellátása, időszakos leltározási feladatok koordinálása

  • alapanyag kifutások kezelése ERP rendszerben

Tapasztalatod alapján akár Logisztikai vezető pozíciót is tudunk ajánlani, természetesen magasabb bérezésért. Ebben az esetben is hozzád tartozna a fenti operatív teendők ellátása, ami alábbiakkal egészülne ki:

  • Terméktranszfer projektben való aktív közreműködés,

  • Készletkorrekciózások

  • Készletelemzés

  • Hó zárások kapcsolódó selejtkönyvelések elvégzése

  • Raktári készletpontosság figyelése, készletkönyvelések ellenőrzése, kiemelt figyelemmel a raktárban bevezetendő RF eszközzel történő könyvelési pontosság figyelésre

  • Logisztikai riportok készítése

  • Év végi állóleltár levezetése

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás

  • középfokú végzettség

Ajánlat:

  • Megegyezés szerinti bérezés

  • Kiváló tapasztalat szerzési lehetőség

A jelentkezésed után felvesszük a kapcsolatot és megbeszéljük a részleteket!

Kapcsolattartó

Giczi Kristóf

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!