Lakatos-hegesztő

Munkavégzés helye

Mindszentgodisa Baranya Magyarország

Fizikai munka, Egyéb, Technikus/szakmunka, Termelés

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Lakatos-hegesztő állásodat Baranya megyében!

Partnerünk több hazai és nemzetközi nagyvállalat fémipari beszállítója, aki olyan cégekkel dolgozik együtt min például Prímagáz, Mol, Bosch, Siemens.

A növekvő megrendelések miatt bővülnek és keresik az új kollégát lakatos-hegesztő munkakörbe.

A feladatok:

  • Acélszerkezetek hegesztési munkáinak elvégzése műszaki dokumentációk, rajzok alapján
  • Műszaki folyamatok előkészítése, mérések elvégzése

Ami a munkához szükséges:

  • Releváns szakmai végzettség
  • Acélszerkezet gyártás területén szerzett tapasztalat
  • 2 műszak vállalása

Amit a munkádért cserébe kínálnak:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Céges buszjárat

Kapcsolattartó

Pecze Bianka

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!