Környezetvédelmi mérnök

Munkavégzés helye

Bács-Kiskun Magyarország

Cégvezetés/menedzsment, Adminisztráció/ügyintézés, Asszisztencia/irodai munka

Minimum végzettség
Egyetemi M.Sc.
Elvárt tapasztalat
4 év

Találd meg új Környezetvédelmi mérnök állásodat Bács-Kiskun megyében!

Élelmiszeripari parnercégünk számára a fenntarthatóság és a társadalmi felelősségvállalás kiemelt fontosságú.A kapcsolódó koncepciók kidolgozására,a feladatok végrehajtására  keresünk  csapatukba Környezetvédelmi mérnök kollégát.

munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • Fenntarthatósági irányítási rendszer működésének támogatása.
  • Hozzájárulás a magyar jogszabályoknak való megfeleléshez.
  • Rendszeres belső kommunikáció fenntartása ,az  intézkedések előrehaladásának monitorozása.
  • Belső és külső auditokban való részvétel.
  • Partnerünk energiastratégiájának  összehangolása  Magyarországon, Németországban és Japánban.
  • Karbonlábnyom számítás együttműködésben  az  anyavállalattal.

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Környezetmérnöki felsőfokú végzettség,
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Tapasztalat a következő tanúsítványokatban: ISO14001, GHG Protocol, RE100.

Amit kínálunk:

  • Ösztönző alapbér,  cafeteria, utazási hozzájárulás, egyéb juttatások.
  • Élelmiszeripar által nyújtott biztonság,nemzetközi háttér.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetősége.
  • Rugalmas irodai beosztás, Home office lehetőség.

Ha úgy érzi, hogy szakmai tapasztalataival és tudásával l  szívesen hozzájárulna a vállalat fenntarthatósági céljaihoz, várom önéletrajzát!

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!