Kiemelt értékesítő és beszerző

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

beszerző állás, értékesítő állás

Minimum végzettség
Technikus
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Kiemelt értékesítő és beszerző állásodat Baranya megyében!

Értékesítői, vagy beszerzői tapasztalattal keresel munkát Pécs környékén? Értesz a villanyszerelési anyagokhoz, szerelési rendszerekhez? Egy kiváló lehetőséget kínálunk! Megbízónk fő profilja épületvillamossági és ipari elektronikai termékek kis- és nagykereskedelme. Egy 100%-ban magyar tulajdonú, családi vállalkozás, ahol megbecsülik a kollégákat. Az új kollégára az értékesítésben és a beszerzésben számítanak, főleg a kiemelt fontosságú ügyfeleknél.

Mi lesz a feladatom?

  • Árajánlatok kérése, beérkező árajánlatok feldolgozása

  • Megrendelések elkészítése, nyomon követése

  • Kapcsolódó dokumentumok és tanúsítványok kezelése, rögzítése

  • Kimenő rendelések kidolgozás

  • Időszaki riportok készítése

  • Kapcsolattartás hazai és külföldi beszállítókkal, megrendelőkkel

  • Más részlegekkel való kapcsolattartás

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Legalább szakirányú középiskolai, vagy technikusi végzettség

  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség

  • Villanyszerelési anyagok, szerelési rendszerek ismerete

  • Értékesítési, beszerzési, vagy kivitelezési területen szerzett tapasztalat

  • MS Office alkalmazások ismerete

  • Szorgalmas, megbízható, pontos és munkájára igényes személyiség

Előnyt jelent az állás betöltéséhez:

  • Mérnöki végzettség

  • Angol nyelvismeret

  • B kategóriás vezetői engedély

Amit a munkádért kínálunk:

  • Hosszútávú, teljes munkaidős foglalkoztatás

  • Egy műszakos munkarend

  • Munkaidő: 7:15-16:00

  • Szakmai fejlődés, termékismeret és kereskedelmi ismeretek

  • Bérezés: megbeszélés kérdése, tapasztalatoktól függ

  • Prémium lehetőség

Amennyiben úgy érzed, hogy belevágnál ebbe lehetőségbe, nyomd meg a hirdetésnél a jelentkezem gombot, és küldd el számunkra önéletrajzodat.

Kérdés esetén keresd kollégánkat, Andort a 0620/483-9824-es telefonszámon, aki szívesen válaszol az esetleges kérdéseidre.

Kapcsolattartó

Kovács Andor

Mail Call

Itt jelentkezz erre az állásra

Nincs még önéletrajzod? Segítünk!